• Polski
  • English

PODARUJ SWOJEMU DZIECKU NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE Z DZIECIŃSTWA ....

PRZEDSZKOLE JĘZYKOWO - SPORTOWE KIDS PROJECT IDEALNIE ŁĄCZY MAGIĘ ŚWIATA DZIECKA Z PROFESJONALNĄ EDUKACJĄ. ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ EDUKACJA MARZEŃ JUŻ OD PIERWSZEGO ETAPU ŻYCIA.

Zobacz więcej

O nas

Aktualności

KALENDARIUM WYDARZEŃ 2016/2017

MAJ

  • 24.05  Warsztaty „Kolorowe Indie”

Nasze przedszkolaki wybrały się w podróż do kolorowych Indii. W czasie warsztatu dzieciom zestalała przybliżona tematyka życia w Indiach poprzez wykorzystanie mnóstwa hinduskich przedmiotów codziennego użytku, strojów, zabawek i fotografii. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda życie nad Gangesem, czym bawią się hinduskie dzieci, co jest szafran. Zajęcia były bardzo ciekawe. o czym świadczyło zainteresowanie naszych przedszkolaków.

CZERWIEC

  • 16.06  Dzień Rodziny

W czerwcu odbył się w naszym przedszkolu Dzień Rodziny. Nasze przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców krótkie przedstawienie. Następnie dla dzieci i ich rodziców zostały przygotowane atrakcje na świeżym powietrzu. Dzieci mogły się bawić na torze przeszkód na placu zabaw lub odkrywać swój talent plastyczny przy kąciku artystycznym. Przygotowana została również smaczna przekąska w postaci domowego grilla oraz ciasta.

LIPIEC/SIERPIEŃ

  • 1.07-30.08  Wakacje

Nasze młodsze przedszkolaki  pożegnały już dzieci ze starszej grupy wakacyjną-pożegnalną piosenką. Zaczęły się wakacje i przyszło do nas długo oczekiwane lato. A wraz z jego przyjściem nasze przedszkolaki zaczynają zabawę o tematyce wakacyjnej. Czekają ich wielkie podróże nad morze, jeziora i w góry. Każdy przedszkolak teraz będzie cieszył się wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu na naszym dużym placu zabaw. Zajadał sezonowe owoce i cieszył się duża porcją promieni słonecznych.

Opłaty

Żłobek

Wpisowe: w miesiącach wrzesień – październik – listopad wynosi 0zł .

opieka i zajęcia do godziny 14.30 – 1500 zł

opieka i zajęcia do godziny 18.00 – 1600 zł

Przedszkole

Wpisowe: w miesiącach wrzesień – październik – listopad wynosi 0zł .

opieka i zajęcia do godziny 14.30 – 1600 zł

opieka i zajęcia do godziny 18.00 – 1700 zł

Zerówka

Wpisowe: w miesiącach wrzesień – październik – listopad wynosi 0zł .

Miesięczne czesne: 1800 zł

Cena jest kompleksowa, zawiera opłaty z tytuły zajęć dodatkowych, wyżywienia, wycieczek, ubezpieczenia itd.

Dojazd

Kids Project
Ul. Syta 78
Wilanów – Zawady

Nasza placówka znajduje w Wilanowie – Zawadach. Bez problemu można dotrzeć do nas z różnych części miasta zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Bezpośrednio do naszej placówki kursują linie autobusowe numer 163 i 164 w kierunku Wilanowa.

Kontakt

Napisz do nas

Nasz adres

ul. Syta 78
Wilanów - Zawady

661 833 833

info@kidsproject.eu

kidsproject.eu